Pripadnici 4. HRVCON-a ispraćeni u Mađarsku
U ponedjeljak 12. veljače 2024., u vojarni “1. gardijska brigada Tigrovi – Croatia” u Zagrebu, održana je svečanost ispraćaja 4. hrvatskog kontingenta (HRVCON) u NATO aktivnost ojačane budnosti (eVA – enhanced Vigilance Activities) u Mađarsku. U okviru 4. HRVCON-a u područje aktivnosti u Mađarskoj upućuje se ukupno 64 pripadnika i pripadnica Oružanih snaga Republike Hrvatske, […]
Nastavite čitati