OTVORENO PISMO UDRUGE HEROJI OSIJEKA – OSJEČKOJ SVEUČILIŠNOJ I POLITIČKOJ POZICIONIRANOJ ELITI
Udruga heroji Osijeka uputila je Otvoreno pismo, a koje je usmjerila prema osječkoj sveučilišnoj i političkoj, kako dalje navode, pozicioniranoj eliti. Priopćenje udruge prenosimo u cijelosti: Drugovi sada je dosta, nemate mandat pretvoriti Osijek u grad srbijanskog turbo kič folka i kafanskih cajki Dok čitava domoljubna Hrvatska i dijaspora, više nego ikad prije, dostojanstveno odaje […]
Nastavite čitati