“Manje oružja, manje tragedija“ – preventivna je kampanja u svrhu sprječavanja zlouporabe oružja, eksplozivnih tvari i drugih ubojitih sredstava
Građani vraćaju oružje i eksplozivna sredstva koja pronalaze u svojim dvorišnim prostorijama i tavanima kupljenih ili naslijeđenih kuća. Pojedini pronađena oružja odbacuju na smetišta ili obližnje kanale uz glavnu i sporednu prometnicu, a ima onih savjesnih koji pronađeno oružje prijavljuju djelatnicima MUP-a i na taj način sprječavaju da dođe do neželjene katastrofe i posljedica. Požeško […]
Nastavite čitati