U petak 24. veljače održat će se međužupanijski skup “Grad Osijek i njegova okolica u vrijeme velikosrpske agresije na Republiku Hrvatsku”.
U petak 24. veljače, u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje u Muzeju Slavonije u Osijeku (Tvrđa) održat će se međužupanijski stručni skup za učitelje i nastavnike povijesti iz Osječko-baranjske, Vukovarsko- srijemske, Brodsko- posavske, Virovitičko- podravske i Požeško-slavonske županije. Naziv međužupanijskog stručnog skupa je Grad Osijek i njegova okolica u vrijeme velikosrpskeagresije na Republiku Hrvatsku.Ishodi […]
Nastavite čitati