Liječenje napadača iz OŠ Prečko bilo prema pravilima struke, Ministarstvo najavljuje promjene u sustavu mentalnog zdravlja
Zagreb, 21. siječanj 2025. – Ministarstvo zdravstva (MIZ) objavilo je završetak inspekcijskog nadzora u Klinici za psihijatriju Sveti Ivan u Jankomiru, gdje se liječio 19-godišnjak koji je počinio tragični napad u OŠ Prečko. U izvješću se navodi da nije utvrđena stručna liječnička pogreška te da je liječenje pacijenta provedeno u skladu s pravilima struke. Povjerenstvo […]
Nastavite čitati