Tomašević nakon rezultata izbora: “Malo je falilo za pobjedu u prvom krugu. Sljedeće četiri godine bit će mandat razvoja Zagreba!”
Zagreb, 18. svibnja 2025. – Uz ovacije okupljenih simpatizera i čvrst stisak ruke suradnicima, gradonačelnik Zagreba i kandidat za novi mandat Tomislav Tomašević obratio se javnosti nakon objave rezultata lokalnih izbora, na kojima je lista Možemo! osvojila stabilnu većinu u Gradskoj skupštini. Iako pobjeda u prvom krugu za gradonačelnika nije ostvarena, poruka birača bila je […]
Nastavite čitati